Перевезення пасажирів від компанії «УКРБУСТУР» Львів 

Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Приватні пасажирські перевезення від «Укрбустур»

Транспортна компанія Ukrbustour здійснює безпечні та комфортні пасажирські перевезення у Львові, по Україні і до країн Європи.

  • Оренда автобуса, мікроавтобуса за будь-яким напрямком.

  • Технічний стан авто – зразковий, бездоганний зовнішній вигляд, обладнання системами клімат-контролю, мультимедіа, Wi-Fi. Прибирання й ретельна дезінфекція салону після кожної поїздки.

  • Водії – виключно з великим стажем водіння автобусів, з досвідом роботи у сфері пасажирських перевезень.

Пасажирські перевезення – наші послуги

У нас ви можете замовити будь-які пасажирські перевезення – зустріч VIP-гостей та обслуговування корпоративних заходів, перевезення гостей в день весілля або екскурсія, оренда автобуса або мінівена з водієм, туристична поїздка та приватна вечірка.

  • Оптимальні маршрути.

  • Організуємо тривалі й короткострокові автобусні пасажирські перевезення у Львові.

  • Будь-яка регулярність поїздок – одноразові й багаторазові поїздки, зокрема, щоденний підвіз співробітників компанії або дітей до школи.

Міжнародні пасажирські перевезення – без географічних обмежень

Ви можете замовити автобус або мікроавтобус для міжнародних та міжміських перевезень у країни Європи, СНД. Вартість поїздки автобусом в іншу країну або місто буде менше, ніж на звичайному таксі. Маємо усі необхідні дозвільні документи, страховки та ліцензії. З кожним клієнтом укладаємо договір на пасажирські перевезення, тож можете бути спокійні – ви отримаєте саме той автобус, який замовляли. Виїзд – з будь-якого міста України.

Трансфери – надійно та безпечно

Допоможемо організувати зустріч ділових партнерів та офіційних делегацій на вокзалі або в аеропорту, приватних клієнтів та туристів. Гарантуємо безпеку пасажирів при перевезеннях та якісний сервіс.

Відповімо на всі ваші питання, допоможемо підібрати найкращий за параметрами й ціною автомобіль або автобус, оформимо замовлення хоч прямо зараз.

Звертайтеся: +38 067 3146989