Туристичні напрямки - Пасажирські автобусні перевезення - UKRBUSTOUR 

Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Популярні напрямки - автобусні перевезення - UKRBUSTOUR

Пасажирські перевезення в популярні міста відпочинку

Бажаєте виїхати на відпочинок, не замислюючись про дрібниці? Наша компанія Ukrbustour потурбується, щоб автобусні перевезення були організованими й безпечними. Для вас нові автобуси й мікроавтобуси з досвідченими професійними водіями. Всі умови для комфортної поїздки будь-якої тривалості – зручні крісла, клімат-контроль, мультимедіа, Wi-Fi. Орендований автобус для пасажирських перевезень буде доставлено у будь-яке призначене вами місце.

Автобусні перевезення на відпочинок – доступні ціни

Замовляючи у нас автобус, мінівен у Моршин або Трускавець для корпоративного, сімейного відпочинку, ви не обмежуєте себе розкладом поїздів. Якщо ви допитливі й бажаєте за короткий час дізнатися якомога більше, скористайтеся автобусними перевезеннями до популярних міст відпочинку – Буковель, Яремче. А скільки ще цікавого є в Україні – базальтові кар’єри Полісся, Шацькі озера, Кам’янець-Подільська фортеця, інші чудові містечка й села.

Ви можете замовити у нас комфортний трансфер у Східницю або Славське, щоб безпечно дістатися й швидко влаштуватися на відпочинок. Мріють про відпочинок і подорожі всі, але вільного часу так мало, а побачити хочеться так багато! Здається, що поєднати це неможливо, але автобусні пасажирські перевезення «Укрбустур» прийдуть вам на допомогу.