«Укрбустур» - відгуки наших клієнтів 

Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Відгуки замовників підприємства «Ukrbustour»

Віталій Будай: відгук

Віталій Будай

Мене звати Віталій Будай, я гід, займаюсь внутрішнім туризмом, особисто проводжу екскурсії та організовую мандрівки Львовом та Західною Україною. Маю гарний, позитивний досвід співпраці з даною компанією-перевізником, неодноразово користувався послугами, замовляючи транспорт для подорожей та екскурсій своїм групам туристів. Дуже ввічливі та пунктуальні водії, завжди чисті охайні автобуси, чудовий підбір музичного супроводу, гарна акустика та мікрофони. Завжди готові піти назустріч у випадку непередбачених обставин чи корекції екскурсійного маршруту. Людяність та професійність - для мене цього достатньо, щоб і надалі користуватись вашими послугами та щиро вас рекомендувати. Спасибі за співпрацю! Успіху вам і процвітання!

facebook

Andriy Supyk: відгук

Andriy Supyk

Андрій, гід по Львову й Карпатах, Поділлю та багатьох історичних частинах України. Часто їздили з Дмитром та його хлопцями. Автобуси гарні, домовленості дотримуються, проблем не було. Це дуже важливо, коли працюєш з людьми яким довіряєш. Бо мені теж довіряють люди з якими працюємо роками.

facebook

Країна чудес: відгук

Дитячий розважальний центр Країна Чудес

З компанією Укрбустур плідно співпрацюємо вже кілька років. Надзвичайна увага водіїв до самих менших пасажирів, гарні сучасні автобуси з ременями безпеки та наявність всіх необхідних документів та страхівок для перевезення дітей - ось чому ми зупинились саме на цій компанії після довгих пошуків надійних партнерів. Рекомендуємо! Успіхів Вам!

facebook

Львівська регіональна асоціація астрологів Геліос: відгук

Львівська регіональна асоціація астрологів «Геліос»

Більше десяти років співпрацюємо з компанією Укрбустур, яка допомагає нам організовувати всі виїзні тренінги нашої асоціації. Гарний сучасний транспорт та професійні водії, які швидко та комфортно доставляють нас в різні куточки нашої країни дозволяють рекомендувати цю компанію всім нашим друзям та знайомим.
З повагою, Олег Горбань - голова асоціації «Геліос».

facebook