Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Пасажирські перевезення автобусами та мінівенами по Україні – швидко й надійно

Пасажирські перевезення по Україні і Львові

Часто буває, що потрібно замовити мікроавтобус або ж автобус для різних пасажирських перевезень, й нерідко потрібно зробити це терміново. Однак ви не знаєте, куди звернутися, щоб все влаштовувало? Де знайти відповідний для вашого заходу транспорт? Для вас, напевно важливо, щоб пасажирські перевезення по Україні недорого коштували, поїздка була хорошою, а обслуговування професійним. Ми з радістю готові забезпечити усі ваші вимоги!

Пасажирські перевезення комфортними автобусами – з комфортом

Транспортна компанія Ukrbustour надає до ваших послуг пасажирські перевезення автобусами. Ви можете орендувати автобуси для різних цілей та заходів. Наприклад, для весілля надаємо красиво прикрашений автобус. Якщо зустрічаєте VIP-гостей, виберемо автобус туристичного класу, модний, що має престижний зовнішній вигляд. Ви зможете замовити автобус для захопливих екскурсій по Україні. Ми також перевозимо організовані групи дітей, суворо дотримуючись усіх запобіжних заходів.

Пасажирські перевезення мікроавтобусами й мінівенами – недорого

Ми доставимо вас в аеропорт, кафе, на відпочинок, виконаємо пасажирські перевезення у Львові та по Україні. У нас надається послуга перевезень персоналу на роботу. Для вас працюють мікроавтобуси Mercedes Sprinter преміум і люкс класу, обладнані системою контролю клімату й сучасною мультимедійною системою.‎ Навігація, Wi-Fi. Шкіряний салон, м'які сидіння з ременями безпеки й регулюванням зручного положення – для вашого комфорту й затишку.

Переваги пасажирських перевезень від «Укрбустур»

Наша транспортна компанія має ряд переваг, які будуть вам до душі. Ми гарантуємо безпечне пересування з комфортом і затишком.

  • Наші автомобілі мають різну кількість посадкових місць. Тому підберемо потрібний транспорт, враховуючи кількість пасажирів.

  • Всі водії є професіоналами своєї справи з великим стажем водіння, ввічливі, тактовні й відповідальні.

  • Надаємо тільки нові автобуси та мікроавтобуси, які радують око. Перед виконанням пасажирських перевезень завжди ретельно і якісно готуємо машини. Чистота й порядок забезпечені!

  • Перед виїздом автобуси та мінівени обов'язково проходять рейсовий технічний огляд. Це гарантує безпеку пасажирського перевезення.

Завжди вчасно приїжджаємо на місце. Вам не доведеться чекати!

Ціни на пасажирські перевезення по Україні

Пасажирські перевезення по Україні

Ціна

Мінівен на 8 місць

від 6грн/км

Автобус на 21 місце

від 9грн/км

Автобус на 29 місць

від 13грн/км

Автобус на 50 місць

від 15грн/км


Перевезення пасажирів до водоспаду кам'янка

Водоспад «Кам'янка»

Перевезення пасажирів заповідник Сколівські Бескиди

Заповідник «Сколівські Бескиди»

Перевезення пасажирів в бухту вікінгів

«Бухта вікінгів»