Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Міжнародні пасажирські перевезення – плануйте разом з Ukrbustour

Міжнародні пасажирські перевезення

Наша транспортна компанія пропонує в оренду туристичні автобуси для міжнародних пасажирських перевезень та поїздок по країнах Європи. Надаємо послуги юридичним особам та приватним клієнтам. Ви можете замовити комфортабельний автобус для іноземного відрядження, безпечної подорожі дітей за кордон, шопінг-туру або у будь-яких інших справах. Великий вибір пасажирських автобусів, включаючи преміум-клас, дозволить вам підібрати варіант для вирішення будь-якої транспортної задачі.

Популярні міжнародні напрямки – до Європи та країн СНД

Завдяки зручному географічному розташуванню України, розвиненій логістичній інфраструктурі, можливо здійснення міжнародних пасажирських перевезень до будь-яких країн Європи та СНД. Серед найпопулярніших маршрутів – Польща, Угорщина, Чехія, Італія, Латвія, Німеччина, Грузія, Румунія та інші країни.

Послуги міжнародних пасажирських перевезень від «Укрбустур» мають великий попит через цінову доступність поїздки, можливість узгодження оптимального маршруту. Загальна ціна оренди автобуса за кордон залежить від протяжності й маршруту поїздки. Виїзд можливий зі Львова або іншого міста України.

Переваги міжнародних перевезень від «Укрбустур»

Ви можете впевнено планувати закордонну бізнесову поїздку або подорож на відпочинок. Ми потурбувалися щодо надійної організації робочих моментів та задоволення побутових та соціально-культурних потреб наших клієнтів під час подорожі:

  • Дозвільні документи – маємо відповідну ліцензію на право здійснення міжнародних пасажирських перевезень.

  • Документи водія – водії мають не тільки закордонний паспорт і чинну робочу візу, а й свідоцтво професійної компетенції, сертифікат IRU, карту міжнародного тахографа, міжнародну страховку.

  • Автобуси, що здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, також мають спеціальні документи: Грін карту, карту міжнародного допуску.

  • Для пасажирів – міжнародна страховка, список пасажирів, журнал поїздок. За 2-3 дні до виїзду – уточнення маршруту, зупинок.

  • Міжнародні пасажирські перевезення обходяться нашим клієнтам дешево. Недорога оплата дозволяє заощадити фінанси та з задоволенням звертатися до нас знову й знову!

Ми завжди уважно ставимося до побажань наших клієнтів і раді надати необхідні умови для приємного пересування. Для нас головне, щоб ви залишилися задоволені поїздкою.

Ціни на міжнародні пасажирські перевезення

Міжнародні пасажирські перевезення

Ціна

Мінівен на 8 місць

від 0,25€/км

Автобус на 21 місце

від 0,45€/км

Автобус на 30 місць

від 0,6€/км

Автобус на 50 місць

від 0,85€/км