Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Оренда мікроавтобуса Mercedes Vito з водієм у Львові

Оренда мікроавтобуса Mercedes Vito Львів
Мінівен Mercedes Vito оренда у Львові
Мінівен Mercedes Vito оренда у Львові
Мінівен Mercedes Vito оренда у Львові
Мінівен Mercedes Vito оренда у Львові
Мінівен Mercedes Vito оренда у Львові
Мінівен Mercedes Vito оренда у Львові

Місьць: 8

Шкiра, кондицiонер

В салоні наявні:

  • Кондиціонер

  • Магнітофон

  • DVD-player

  • Шкіряні крісла

  • Обігрівач салону

  • Навiгацiя

  • Точка доступа Wi-Fi‎

Оренда Mercedes Vito з водієм у Львові за доступною ціною

Комфортний мінівен Mercedes Vito, який розрахований на 8 осіб, доцільно використовувати для зустрічі гостей, поїздок на різні відстані. Мікроавтобус зручний для прогулянкових заходів, оглядових екскурсій у Львові, будь-яких урочистостей – весілля, день народження, ювілей, корпоратив. Дана модель характеризується хорошою вантажністю, економічною витратою палива й універсальністю.

Інтер'єр, екстер'єр, ергономіка та оздоблення салону мінівена – досконалість у всьому! Сучасні технічні інновації, просторий салон, ергономічні сидіння, РК-телевізор і DVD програвач, система клімат-контролю й вентиляції, інші численні опції створюють оптимальний комфорт, який притаманний тільки автомобілям Мерседес.

Мікроавтобус визнаний одним з найбезпечніших серед своїх «родичів», а простір всередині авто не обмежує руху й відчуття необхідного комфорту. Наявність біксенонових фар, протитуманного освітлення, датчика дощу й круїз-контролю істотно спрощує керування транспортним засобом у різних погодних умовах. Оренда мінівена Mercedes Vito з водієм – це гарантія надійного транспорту, який забезпечить високий рівень комфорту під час поїздки з максимальною безпекою для водія та пасажирів.