Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Оренда автобуса з водієм для пасажирських перевезень у Яремче

Яремче - пасажирські перевезення
Екскурсійні перевезення в Яремче
Туристичні поїздки в Яремче
Оренда автобуса для туристичної поїздки в Яремче

Ми пропонуємо послуги пасажирських перевезень у Яремче зі Львова та інших міст. Ви можете замовити приватну поїздку, наприклад, на сімейний відпочинок – з цією метою найзручніше й вигідніше замовити мінівен з водієм. Або – комфортабельний туристичний автобус, якщо плануєте організувати короткотривалу екскурсійну поїздку для співробітників у Яремче на пікнік чи за будь-яким іншим популярним маршрутом.

Як замовити мікроавтобус або автобус на відпочинок у Яремче

Можливо, вам потрібно організувати зустріч і супровід групи до Яремче з вокзалу або з аеропорту, корпоративний виїзд співробітників на природу, а так само інші заходи, де потрібно перевезти велику кількість людей? Якщо необхідно здійснити будь-які перевезення людей, недорого орендувати місткий транспорт і з комфортом здійснити цікаву подорож, звертайтеся в нашу компанію Ukrbustour.

Ми завжди вам допоможемо!

Яремче

У півкілометра над рівнем моря в долині швидкоплинної річки Прут розташувався мальовниче місто-курорт Яремче. До курорту “Буковель” – 28км. Тутешнє повітря по-справжньому свіже і чисте в будь-який час року.

Славиться Яремче своїми гірськолижними трасами. Але міська та обласна влада виношують грандіозні плани з будівництва канатної дороги, яка зв’яже Буковель і місто. Це буде повітряна траса довжиною майже в 15 кілометрів! Таку дорогу вирішили зробити для комфорту туристів, які зможуть запросто подорожувати по повітрю з одного чудового місця в інше. За допомогою такого виду повідомлення зросте потік туристів і в Яремче, і сусідній Буковель. А поки Ви можете замовити автобус з водієм та побачити ці місця із землі.

Відпочинок взимку в Яремче

У зимовий період, туристам, що приїжджають в Яремча надані можливості прекрасного проведення часу. Наприклад, катаючись на гірських лижах по ретельно підготовленим для цього схилах, можна зробити декілька стрімких спусків, після чого зігрітися гарячим глінтвейном, хвилюючим кров і не залишає застуді ні єдиного шансу, навіть якщо ви сильно змерзли. А вже після чарівного глінтвейну легко цілком встигнути зробити ще пару-трійку спусків. Вечорами можна зручно розташуватися в якій-небудь затишній колибі. Там вас від душі нагодують національними смакотою. Яремче – особливе місто, куди люблять приїжджати з різних країн. Тому місцеві кухарі запросто можуть приготувати страву на будь-який смак. Тутешні кухарі вважають своїм головним завданням нагодувати і смачно, і по-домашньому.

Відпочинок влітку

Для тих, хто любить відпочивати влітку, Яремча пропонує свої краси. Це невимовної краси схили гір і їх сині вершини, злегка повиті серпанком. Численні гірські стежки протоптані мільйонами ніг. Тутешні гірські схили надзвичайно багаті ягодами і грибами, варто лише потрапити в сезон.

Тут можна цілими днями гуляти по гірських схилах, зовсім не відстежуючи час. Кожен камінь, кожен схил зберігає щось нове і цікаве. Чудові літні вечори найкраще тут проводити у палаючій ватри, прямо під відкритим небом.

А якщо ваш відпочинок співпаде з одним з великих місцевих свят, то вже точно запам’ятається надовго. Адже ви насолодитеся красивими народними танцями та колоритними піснями, а також спробуєте національні святкові страви.

До речі, що стосується лиж та амуніції – везти їх сюди необов’язково. Всі гірськолижне спорядження можна вільно взяти напрокат.

Житло в Яремче

Яремче пропонує безліч варіантів для проживання. Якщо, наприклад не влаштовує проживання в місцевому пансіонаті або будинку відпочинку, то можна зупинити свій вибір на готелі чи приватному готелі. Ще один варіант – скористатися місцевим гостинністю, недорого зняти симпатичний будинок або квартиру. Це можливо, навіть якщо ви приїхали на вихідні.