Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Мандруємо без обмежень: автобусні перевезення у Трускавець

Трускавець - пасажирські перевезення
Екскурсійні перевезення в Трускавець
Туристичні поїздки в Трускавець
Оренда автобуса для туристичної поїздки в Трускавець

Будь-яка транспортна компанія, на відміну від дрібних приватних перевізників, має власний регламент автобусних пасажирських перевезень. Тому збереження репутації солідного партнера – важлива складова нашої роботи. Серед наших клієнтів багато туристичних агенцій Львова, і ми завжди раді співпраці з новими компаніями та приватними замовниками.

Збираєтеся у Трускавець? Замовляйте автобус в «Укрбустур»

Наша компанія Ukrbustour має великий парк автобусів туристичного класу – транспорт для різних цілей і на будь-який гаманець. При виконанні замовлень на пасажирські перевезення автобус або мінівен подається клієнтам у найкоротші терміни. В кожному салоні:

  • аудіо та відео програвачі, телевізори;

  • справні ремені безпеки, медичні аптечки;

  • зручні крісла анатомічної форми з підлокітниками;

  • автобуси з кондиціонерами для літньої спеки, теплі й затишні машини у зимові холоди.

Трускавець

Трускавець є головним оздоровчим курортом, оточений красою Карпатських гір, десятками свердловин, з яких добувається чиста цілюща вода, і багатьма іншими корисними і красивими місцями, які стали для мешканців Прикарпаття та гостей міста головним курортним селищем для відмінного літнього відпочинку. Трускавець, санаторії якого славляться затишком і гостинністю, відрізняється від інших курортів тим, що тут не тільки красива природа і водойми, але й тим, що відпочивши в тутешніх місцях, можна вилікуватися від багатьох хвороб, поправити своє здоров’я і після відпочинку відчувати себе бадьорим, веселим і молодшим.

«Нафтуся» – краща мінеральна вода в Трускавці

Не дарма Трускавець, санаторії та оздоровчі центри якого є улюбленими місцями відпочинку приїжджих, вважається оздоровчим курортом, адже тільки тут видобувається чиста мінеральна вода «Нафтуся». Це справжнє природні ліки, що добувається з місцевих свердловин, позбавило багатьох людей від проблем з мочевиводітельной системою, а особливо – від каменів у нирках. Ті відпочивальники, які страждають цією хворобою, які протягом проведеного часу в Трускавці вживали цю воду разом з їжею, ліками і просто для втамування спраги, відчули поліпшення вже в перші дні після того, як стали пити цей чудесний цілющий природний напій. «Нафтуся» і «Трускавець» – ці слова багато приїжджих і місцеві жителі асоціюють не тільки з приємним відпочинком, але й з довгоочікуваним лікуванням від недуг.

Цікаві місця курорту Трускавець

Крім цілющих джерел ще багато чим може похвалитися Трускавець: санаторії, котеджі для відпочиваючих, готелі і пансіонати, а також ввічливість, уважність та гостинність господарів готелів, незабутній комфорт чекають відпочиваючих. А для тих, хто любить покуштувати тутешні страви, працюють ресторани і кафе, в яких кожному запропонують спробувати кращі страви з морепродуктів, різні страви місцевої кухні і чудові підбадьорливі напої. Якщо вам сподобався Трускавець, санаторії та котеджі можна залишити ненадовго, відправившись вдень оглянути місцеві визначні пам’ятки, насолодитися природою, побувати в місцях, де зароджувалася історія цього міста. А вночі любителі веселощів і відмінного проведення часу можуть побувати на запальних дискотеках або розважитися в нічних клубах. Оздоровчий відпочинок в Трускавці

На питання про те, який курорт вважається «корисним», найчастіше відповідають «Трускавець!». Він є відомим бальнеологічним курортом, ще й центром поставок в різні країни цілющою і чистої води. А тим, хто відпочиває в цьому місті, везе ще більше – адже вони можуть вдало поєднувати культурний і активний відпочинок з оздоровленням свого організму. Цим і славиться Трускавець, санаторії, готелі, будинки відпочинку розташовані поблизу с цілющими і джерелами, які є родзинкою цього курорту.