Славське

Відпочинок в Карпатах, а саме, відпочинок в Славському – це завжди незабутні враження. Чисте повітря, гори, вічнозелені сосни. Все це можна побачити і відчути, приїхавши в Славськевласним транспортом або ж орендувати автобус з водієм.

Селище Славське розташувався в долині між двома горами. Сніг на вершинах цих гір, можна побачити ще на травневі свята. Тут є все для повноцінного відпочинку в будь-який час року.

Взимку тут можна не тільки зустріти новий рік, а й повправлятися на гірських лижах. Тут є і пологі схили, з яких вважають за краще починати новачки. Освоювати лижі найкраще поступово, щоб знизити ризик травми. Для професіоналів підготовлені різні багаторівневі траси. Тут не шкільні гірки, спуск з яких триває кілька секунд. Спускаючись з кілометрової висоти, можна повністю відчути всі принади гірськолижного спорту. Це і зустрічний вітер, і круті віражі, трампліни і підвищений рівень адреналіну в крові.

Основними лижними трасами є:

  • Гора Тростян (1235 м) — найвідоміший комплекс серед любителів лижного спорту; не рекомендується для новачків.
  • Гора Погар (857 м) — порівняно невеличка, розташована недалеко від самого містечка, поблизу розташовані кілька барів. На Погарі ще в 1896 році, за Австро-Угорщини, був збудований перший у Славському підйомник на кінній тязі.
  • Гора Кремінь — на горі розташовані «Політех» і «ФМІ» — найлегші і найпологіші траси, розташовані близько від містечка.
  • Гора Менчіл — гора поблизу села Грабовець, де є дешеві ціни на витяги та житло. На початку траси є досить полога поличка де можуть тренуватись недосвідчені, існує декілька варіантів спуску, серед яких по трубі. Мінусами є труднощі з доїздом і особливо спуском в Славське.
  • Гора Варшава — траса з сучасним швидким витягом, але далеко від поселень.