Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Пасажирські перевезення у Славське – оренда автобуса, мікроавтобуса

Славське - пасажирські перевезення
Екскурсійні перевезення в Славське
Туристичні поїздки в Славське
Оренда автобуса для туристичної поїздки в Славське

Коли необхідно організувати перевезення великої групи людей, незмінно виникає питання – куди звернутися за послугою, щоб всім було зручно й при цьому не дорого? Відповідь проста – скористайтеся замовленням мікроавтобуса або автобуса в компанії «Укрбустур». Вам не потрібно шукати автобусну станцію або залізничний вокзал і гадати, як саме потрапити до готелю чи пансіонату. Протягом приблизно двох годин наш автобус зі Львова з комфортом привезе вашу групу на відпочинок у Славське.

Як замовити туристичний автобус у Славське

Ми раді надати вам сучасні зручні лайнери, які обладнані за останнім словом техніки. Всі наші водії мають великий стаж водіння, знають обхідні шляхи й короткі маршрути, завжди знайдуть місце для паркування. Більше інформації про пасажирські перевезення Ukrbustour та інші транспортні послуги ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту.

Славське

Відпочинок в Карпатах, а саме, відпочинок в Славському – це завжди незабутні враження. Чисте повітря, гори, вічнозелені сосни. Все це можна побачити і відчути, приїхавши в Славськевласним транспортом або ж орендувати автобус з водієм.

Селище Славське розташувався в долині між двома горами. Сніг на вершинах цих гір, можна побачити ще на травневі свята. Тут є все для повноцінного відпочинку в будь-який час року.

Взимку тут можна не тільки зустріти новий рік, а й повправлятися на гірських лижах. Тут є і пологі схили, з яких вважають за краще починати новачки. Освоювати лижі найкраще поступово, щоб знизити ризик травми. Для професіоналів підготовлені різні багаторівневі траси. Тут не шкільні гірки, спуск з яких триває кілька секунд. Спускаючись з кілометрової висоти, можна повністю відчути всі принади гірськолижного спорту. Це і зустрічний вітер, і круті віражі, трампліни і підвищений рівень адреналіну в крові.

Основними лижними трасами є:

  • Гора Тростян (1235 м) — найвідоміший комплекс серед любителів лижного спорту; не рекомендується для новачків.

  • Гора Погар (857 м) — порівняно невеличка, розташована недалеко від самого містечка, поблизу розташовані кілька барів. На Погарі ще в 1896 році, за Австро-Угорщини, був збудований перший у Славському підйомник на кінній тязі.

  • Гора Кремінь — на горі розташовані «Політех» і «ФМІ» — найлегші і найпологіші траси, розташовані близько від містечка.

  • Гора Менчіл — гора поблизу села Грабовець, де є дешеві ціни на витяги та житло. На початку траси є досить полога поличка де можуть тренуватись недосвідчені, існує декілька варіантів спуску, серед яких по трубі. Мінусами є труднощі з доїздом і особливо спуском в Славське.

  • Гора Варшава — траса з сучасним швидким витягом, але далеко від поселень.