Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Курортне містечко Східниця – як орендувати туристичний автобус

Східниця - пасажирські перевезення
Екскурсійні перевезення до Східниці
Туристичні поїздки до Східниці
Оренда автобуса для туристичної поїздки в Східницю

Транспортна компанія «Укрбустур» пропонує комфортні пасажирські перевезення на мікроавтобусах і автобусах за прийнятними цінами. Ми врахуємо всі ваші вимоги щодо термінів і місця подачі автобуса, адже наш сервіс спрямований на те, щоб надавати клієнтам дійсно доступні й безпечні послуги. Навіть якщо вам потрібні термінові пасажирські перевезення людей на автобусі, ми оперативно підберемо для вас зручний варіант.

Комфортні перевезення до Східниці від Ukrbustour

Автобусами й мінівенами управляють професійні водії з великим стажем роботи. Ми дуже відповідально ставимося до безпеки, тому наші водії не виходять в рейс хворими або втомленими. Чисті автомобілі з комфортними салонами. Комфортні крісла розташовані на достатній відстані одне від одного, що гарантує зручність навіть пасажирам високого зросту. З нашим сервісом ви організуєте безпечну, комфортну й вигідну поїздку у Східницю або у будь-якому напрямку!

Східниця

Оточена Карпатськими горами, Східниця – перлина Львівської області – по праву заслужила статус Української Швейцарії.

Завдяки особливому мікроклімату і десяткам ключів з мінеральними водами, Східниця стала найпопулярнішим бальнеологічним курортом у жителів Європи. Відпочинок в цьому селищі приємний і спокійний. Піші прогулянки серед хвойних і листяних лісів, чисте гірське повітря, дивовижні пейзажі і спів птахів зачаровують туристів. Тут часто можна зустріти тих, хто протягом багатьох років повертається до Східниці. Недарма цей курорт так називається Східниця – в цьому місці щорічно «сходяться» всі, хто хоч раз відчув благотворний вплив клімату і неповторної атмосфери гірського селища.

Побувавши в Східниці, обов’язково відвідайте знамениті джерела «Нафтуся». Навіть якщо ви відчуваєте себе повністю здоровим, ці цілющі води увіллють у вас нові сили, піднімуть тонус і підвищать імунітет організму. Часто самі місцеві жителі говорять, що «Східниця – Це джерело здоров’я». І в цьому зуміли переконатися багато.