Львів

Львів – місто, що надихає, місто з особливою атмосферою, яку можна відчути, лише побувавши в ньому. Тут гармонійно сплелися різні стилі та епохи, сучасність і старовина, палаци і багатоповерхівки, старовинні і сучасні готелі Львова.

У 16-17 століттях майстри з усієї Європи втілювали свої таланти в архітектурі, яка і зараз прикрашає місто. Будинки, дзвони, ліхтарі, бульвари і готелі Львова зберігають таємниці подій і поколінь минулих століть, а сотні кам’яних левів вдень і вночі охороняють місто вже кілька століть.

Неймовірна краса і затишок, таємничість і загадковість львівських вулиць приваблюють сюди туристів з усього світу і їх завжди раді прихистити привітні готелі Львова. І кожен відкриває для себе Львів по-своєму – для когось це, в першу чергу, старовинна архітектура, а для кого-то новітні готелі Львова. Це старовинне місто завжди вважався культурним центром, істинно європейське місто, в якому жили і творили художники, поети і філософи, де завжди раді гостям готелю Львова з високим рівнем сервісу.

З 1998 року місто знаходиться під протекцією ЮНЕСКО і внесений до списку світових пам’яток архітектури. Львів – місто-музей під відкритим небом, тут знаходиться близько 2000 історичних, архітектурних і культурних пам’яток. Місто є цікавим туристичним центром, він привертає увагу не лише вітчизняних мандрівників, але і всього світу і їм завжди є де зупиниться і відчувати себе, як вдома – це затишні готелі Львова.