Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Комфортні пасажирські перевезення до Львова

Львів - пасажирські перевезення
Екскурсійні перевезення до львова
Туристичні поїздки до львова
Оренда автобуса для туристичної поїздки в Львів

Зазвичай кожна людина інколи має необхідність у перевезенні великої кількості людей – будь то весілля, виїзд на природу або організація екскурсії по визначних пам'ятках Львова. У нашій компанії ви можете замовити автобус для поїздки з чудовим комфортом. Наші водії швидко й не дорого доставлять вашу групу до будь-якого куточка Львова, минаючи пробки й затори, у найкоротші терміни.

Оренда автобуса з водієм для поїздки у Львів

Компанія «Укрбустур» пропонує пасажирські перевезення у Львові з орендою великого автобуса або мінівена, які оснащені найновішими технологіями для зручності й комфорту поїздки. Злагоджена робота нашого колективу виключає виникнення будь-яких труднощів і непорозумінь при організації виїзду або при замовленні автобуса для екскурсійної прогулянки. Пунктуальність водіїв, добре знання міста й доріг надає можливість насолоджуватися поїздкою.

Ми завжди на зв’язку!

Телефонуйте: +38 067 3146989

Львів

Львів – місто, що надихає, місто з особливою атмосферою, яку можна відчути, лише побувавши в ньому. Тут гармонійно сплелися різні стилі та епохи, сучасність і старовина, палаци і багатоповерхівки, старовинні і сучасні готелі Львова.

У 16-17 століттях майстри з усієї Європи втілювали свої таланти в архітектурі, яка і зараз прикрашає місто. Будинки, дзвони, ліхтарі, бульвари і готелі Львова зберігають таємниці подій і поколінь минулих століть, а сотні кам’яних левів вдень і вночі охороняють місто вже кілька століть.

Неймовірна краса і затишок, таємничість і загадковість львівських вулиць приваблюють сюди туристів з усього світу і їх завжди раді прихистити привітні готелі Львова. І кожен відкриває для себе Львів по-своєму – для когось це, в першу чергу, старовинна архітектура, а для кого-то новітні готелі Львова. Це старовинне місто завжди вважався культурним центром, істинно європейське місто, в якому жили і творили художники, поети і філософи, де завжди раді гостям готелю Львова з високим рівнем сервісу.

З 1998 року місто знаходиться під протекцією ЮНЕСКО і внесений до списку світових пам’яток архітектури. Львів – місто-музей під відкритим небом, тут знаходиться близько 2000 історичних, архітектурних і культурних пам’яток. Місто є цікавим туристичним центром, він привертає увагу не лише вітчизняних мандрівників, але і всього світу і їм завжди є де зупиниться і відчувати себе, як вдома – це затишні готелі Львова.