Пасажирські перевезення по Україні та закордон

м. Львів Ліцензія Серія АЕ 266992

+38 067 3146989

+38 098 6890161

+38 095 1284763

+38 093 3146989

Понеділок-субота 09:00-22:00

Замовити автобусні перевезення з водієм у Буковель

Буковель - пасажирські перевезення
Екскурсійні перевезення до до буковеля
Туристичні поїздки до буковеля
Оренда автобуса для туристичної поїздки в Буковель

Наші послуги автобусних пасажирських перевезень будуть цікаві для тих, хто вирішив організувати поїздку у Буковель і має потребу у замовленні автобуса або мікроавтобуса. Оскільки наша компанія «Укбустур» не займається організацією екскурсій, ви можете самостійно спланувати поїздку з урахуванням ваших можливостей і потреб щодо маршруту, кількості пасажирів, дати поїздки.

Оренда автобуса у Буковель – вигідні пропозиції

Оренда автобуса або мінівена може знадобитися, щоб дістатися у Буковель або для повернення з гірськолижного курорту, наприклад, на залізничний вокзал. Ми гарантуємо швидкі й комфортні пасажирські перевезення. Для поїздок використовуємо виключно нові автомобілі, оснащені на високому технологічному рівні: мультимедіа, клімат-контроль, Wi-Fi. Гарантуємо якісний сервіс, персональний підхід до вашого замовлення, доступні ціни й безпеку в дорозі.

Буковель

Буковель (Bukovel) — український гірськолижний курорт біля підніжжя гори Буковель, неподалік від села Поляниця Івано-Франківської області, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30 км від м. Яремче. Найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт в Україні. Замовляйте в оренду автобус з водієм та вирушайти у зимову казку.

Інфраструктура курорту Буковель (Bukovel)

  • Довжина трас: 51000 м, які обладнано снігонапилюючим устаткуванням;

  • Довжина трас: від 300 до 2300 м;

  • Класифікація трас: сині, червоні, чорні;

  • Перепад висот: від 40 до 285 м;

  • Кількість підйомників: 16.

З них:

  • 11 — чотирикрісельні;

  • 1 — двокрісельний;

  • 1 — трикрісельний;

  • 1 — бугель (№ 5);

  • 2 — мультиліфти.

Розвинута інфраструктура Буковелі до ваших послуг пропонує: паркінги; лижну школу з послугами досвідчених інструкторів (як для дорослих так і для дітей); безкоштовні туалети біля більшості витягів; бари-ресторани; ігрову зону для дітей; аптеку; банкомат; продуктовий магазин; розважальний комплекс “Бука” з кальянною, дискотекою, боулінгом, пабом; рятувальна служба з бригадою висококваліфікованих рятувальників та багато іншого. Біля кожного паркінгу є пункти прокату щорічно оновлюваного спорядження різних рівнів та вартості. При прокатних пунктах наявні камери схову, роздягальні, душові кабіни, ski-сервісні центри.

Відпочинок на гірськолижному курорті «Буковель» корисний та цікавий для людей будь-якого віку. Клімат Українських Карпат, чисте повітря, джерельна вода – позитивно впливають на всі системи організму, вражаючі пейзажі порадують у будь-яку пору року. Влітку Буковель є популярним місцем для альпінізму, гірської їзди на велосипеді та верхової їзди, восени – це збір ягід грибів, риболовля, катання на конях, а навесні – захоплюючі туристичні маршрути, екскурсії, рафтинг та ін. Під час святкування Нового Року та Різдва тут влаштовують святкові вечері під супровід місцевих музикантів; на Великдень, Івана-Купала, Спаса – відповідні гуцульські забави.

Близько курорту можна відвідати безліч цікавих місць: костел у м. Делятин (25 км), Пнівський замок (32 км), Шешорський Гук – однин з найгарніших водоспадів (44 км). Також варто пройтися по стежці Довбуша – галицького визволителя (15 км), відвідати Манявський скит – древній і до сих пір діючий чоловічий монастир (33 км), а неподалік від нього, в гірській ущелині – Манявський водоспад.

Загалом у «Буковеля» грандіозні проекти. Ближчим часом планується суттєво збільшити загальну довжину трас та кількість підйомників, що дозволить Буковелі потрапити до 20-ки найбільших гірськолижних курортів світу та стати гідним кандидатом на проведення Зимових Олімпійських ігор 2018 року.