Послуги

  • трансфери до готелів, вокзалів, аеропортів;
  • послуги пасажирських перевезень;
  • індивідуальні та групові перевезення;
  • можливістю виїзду за клієнтом;
  • поїздки до баз відпочинку;
  • корпоративні і ділові поїздки;
  • екскурсійні перевезення;
  • обслуговування весіль;
  • можливе бронювання поїздок.

Київська Русь

tourportal_kr02Адрес: Львівська обл., с. Східниця, вул.Шевченка, 2А

Тел: +380 (3248) 48 901; +38-095-414-33-44

URL:    www.kyivskaruss.com.ua

E-mail:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Київська Русь - Східниця запрошує до себе гостей, охочих красиво відпочити і зміцнити здоров'я в мальовничому куточку північно-східних схилів Карпат, бальнеологічному курортному селищі Східниця.

Кажуть тут, у передгір'ї Карпат, колись загубився час. Тому будьте готові до того, що і Ви втратите лік дням. Прогулюючись лісовими стежками, Ви відчуєте, що потрапили в казку. Настояний на травах, із запахом лісу, річки і безмежного спокою гірське повітря, неймовірно красиві і приголомшливі пейзажі, незбагненний присмак карпатських таємниць у історіях і легендах краю, і, звичайно, цілющі води, - все це з давніх часів притягувала сюди бажаючих почерпнути з безмежних джерел міцного карпатського здоров'я, втекти від шаленого ритму міських буднів та відчути гармонію між розумом, душею і унікальним світом природи.

Сьогодні, гості готелю Київська Русь - Східниця можуть не тільки гарно відпочити та зміцнити здоров'я, але і вилікувати різноманітні хвороби. Для цього в готелі створені всі належні умови. Висококваліфіковані працівники медичного центру проведуть відповідну діагностику та обстеження, нададуть кваліфіковані поради та рекомендації щодо стану здоров'я. У відповідності з медичним діагнозом визначать режим вживання і тип мінеральних вод для внутрішнього і зовнішнього застосування. Для комплексного лікування хвороб з використанням різноманітних медичних програм, медичний центр готелю оснащений найсучаснішим медичним обладнанням провідних європейських виробників. І все це у надзвичайно сприятливих умовах гірської місцевості, де повітря насичене легкими ефірними смолами, змінює частоту і глибину дихання, стимулює регуляторну функцію центральної нервової систем і збагачує кровоносну систему.

ІНФРАСТРУКТУРА

У готелі є медичний центр, ресторан, бар, більярд, басейн, фінська сауна, інфрачервона сауна, салон краси, тренажерні зали, дитяча кімната, кінотеатр, конференц-зал на 22 місця, власний бювет мінеральних вод, які подаються з 6 джерел, власна автостоянка з відео спостереженням.

РОЗМІЩЕННЯ

Номерний фонд - 58 комфортабельних номерів (114 місць), серед яких:
1 номер "президентський" апартамент;
1 номер апартамент;
13 номерів люкс;
18 номерів напівлюкс;
25 номерів стандарт.

ХАРЧУВАННЯ

Висококласні кухарі пропонують страви як національної та європейської кухні, так та дієтичні страви на будь-який смак. При необхідності, для кожного гостя складається індивідуальне дієтичне меню. Перебування у перлині бальнеологічної столиці Карпатського регіону, - курортному готелі з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь - Східниця», зробить відпочинок не тільки приємним і змістовним, але і якісним і корисним для здоров'я